030 | STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ
HORKÝ František (1879 - 1936)
- hammer price: 10 000 CZK
final price: 10 000 CZK
1.4., 20:45 12691 10 000 CZK 7.4., 19:58 12691 10 000 CZK Olej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, signováno vpravo dole HORKÝ.